Про нас

Громадську організацію «Інститут соціально-економічної трансформації» було створено з метою сприяння розбудові суспільства з відкритим доступом та досягненню сталого економічного розвитку країни.

 

Місією ІСЕТ є:
• Розробка та адвокатування імплементації ключових економічних та соціальних реформ у країні
• Сприяння створенню нового суспільного договору та його адвокація
• Подолання системної соціально-економічної та гуманітарної кризи та досягнення сталого розвитку країни
• Підвищення впливу громадськості на фіскальні та економічні процеси в країні, покращання доступу громадськості до інформації

 

Ми працюємо заради того, щоб Україна майбутнього постала як:
1) суспільство сталого розвитку, де задоволення людських потреб враховує можливості природи до підтримання біорізноманіття, ресурсного забезпечення людства та регенерації відходів, яке функціонує на засадах культурного розвитку та інклюзивного економічного розвитку;
2) відкрите суспільство, яке забезпечує можливості для формування та реалізації людини на основі толерантності, поваги до іншого та загальнолюдських цінностей, при збережені суспільної єдності;
3) суспільство з інклюзивною освітою, у якому створені можливості для освіти впродовж життя і відкриті умови для докладання здобутих знань і реалізації творчих зусиль.
4) держава із публічною архітектурою, яка забезпечує поєднання прагнень і можливостей окремого громадянина, громади, народу України визначати склад і форми реалізації публічної політики, при використанні потенціалу публічних органів як інструментів сприяння цілям і завданням такої політики з дотриманням безпеки та територіальної цілісності держави.

 

Експерти Інституту соціально-економічної трансформації:

     

Несходовський Ілля, економіст, участь у розробці більш ніж 10 законопроектів, автор аналітичних та дослідницьких робіт з макроекономіки та фіскальної політики,  досвід роботи більше 20 років..

 

Гетман Олег, економіст, автор аналітичних та дослідницьких робіт з питань економічної політики, досвід роботи більше 10 років.

 

Бондаренко Руслан, економіст, досвід роботи у фінансовій сфері більше 10 років,  автор аналітичних матеріалів по ринках капіталів, курсоутворенню та бюджету.

 

Вячеслав Черкашин, старший аналітик з питань податкової політики, автор публікацій та дослідницьких робіт з питань податкової та митної політики,  досвід роботи більше 20 років.

 

Андрій Панасюк, експерт з питань податкової політики, автор публікацій та дослідницьких робіт з питань податкової та регуляторної політики.

 

Дубровський Володимир, економіст, автор аналітичних та дослідницьких робіт, зокрема з питань приватизації, ділового клімату, МСБ, політичної економіки реформ, макроекономічного аналізу та прогнозування, досвід роботи більше 20 років.